Merhabalar;

Bana sık sık sorduğunuz bir sorunun cevabını da şimdi vermek isterim...

Karmalarla ilgili her gün bir yazı paylaşarak sizleri daha detaylı bilgilendirmeye calışacağım. Paylaşımlarımla karmaların hangi faktörler yüzünden yaratıldığını ve bir daha yaratmamak için neleri bilmeniz gerektiğini anlayacaksınız.

Büyüklerimizin sözüdür. Biriyle iş yaparken, bir aileden kız alırken ya da verirken 7 ceddini araştırmak gerekli derler. Kimdirler, toplum ve kurallarına aykırı davranış vb durumları var mıdır? Tüm bunların iyice incelenmesi ve duruma göre hareket edilmesi gerektiği bilgisi çoğumuz tarafından bilinir. Genetik hastalıklarda bunların bir örneğidir.Çünkü kişi (ruh)yedi nesil öncesine kadar, tüm atalarının genetik kodlamasıyla dünyaya gelir. Yaşamını da tüm bu bilgiler üzerine inşa eder…Dünyaya gelen bebek nesiller öncesinin karmasını zaten sırtlayarak gelir.“Dedesi erik çalmış, torunun dişi kamaşmış”atasözünden de bu benzetmeyi daha iyi anlayabilirsiniz.

Karma Yasası”nı daha fazla para kazanmak, zenginlik yaratmak ve tüm iyi şeylerin istediğiniz zaman size akması için kullanabilirsiniz. Fakat önce geleceğinizin şu an ve her an yapmakta olduğunuz seçimlerle oluştuğunun farkına varmalısınız. Bu farkındalığı sürekli olarak yaşamaya başladığınızda, işte o zaman “Karma Yasası”nı uygulamaya başlamışsınız demektir. Yaptığınız seçimlerin ne kadar çok farkında olursanız, kendiniz ve etrafınızdakiler için o kadar spontane ve doğru seçimler yapabilirsiniz.

Sevgilerimle...
Nilay Arslan

Bioenerjist Ruhsal ve Bedensel Terapi Uzmanı
Hipnoz Regresyon Bilinçaltı Dönüşüm Terapisti
Eğitimci Danışman / Alternatif Tıp Uzmanı
Yaşam Koçluğu Eğitmeni