Enerji arınma seanslarında amaç bedendeki şifa kanallarının ve çakraların açılması ve blokajların temizlenmesidir. Meridyenlerin taç çakradan kök çakraya kadar açılmasıyla bedensel ve ruhsal denge sağlanır ve bu da kişiye derin bir huzur, neşe ve rahatlık hissi verir. Bilinç düzeyinin artması ile mevcut problemlere bakış açısı ve bu konuları ele alışı da olumlu yönde değişim gösterir. Her seansta yaşanan tecrübe ve izlenimler farklı olur ve kişinin farkındalık seviyesi büyük ölçüde gelişir.

Bire bir senslarda yaşanan bu tecrübeler uzaktan şifa seanslarında da aynı şekilde yaşanabilmekte. “Uzaktan Şifa” nın gücü henüz yaygın olarak bilinmese de bunu deneyimleyenlerin sayısı giderek artıyor. Uzaktan şifayı gerektiren durumlar kişinin seyahat sırasında seansa gereksinim duyması, evindenden çıkmasını önleyen rahatsızlıklar yaşaması veya iş yoğunluğundan dolayı seansa gelmeye zaman ayıramaması oluyor. Tabii ayrıca farklı şehirlerde yaşayan ve bunu deneyimlemek isteyen kişiler için de tek alternatif.

Uzaktan şifada kullanılan özel teknikleri uygulayacak olan şifacı birinci seanstan önce kısa bir görüşme yaparak olası soruları cevaplar ve konu hakkında genel bir bilgi verir. Telepati kavramını kabul eden ve “bana dua et!” diye sevdiklerine telefon eden ama şifanın uzaktan yollanması fikrini bir türlü kabul edemeyen çok kişi var ne yazık ki.

Bioenerjist Ruhsal ve Bedensel Terapi Uzmanı
Hipnoz Regresyon Bilinçaltı Dönüşüm Terapisti
Eğitimci Danışman / Alternatif Tıp Uzmanı
Yaşam Koçluğu Eğitmeni