Nilay Arslan ile bireysel olarak yapılan ‘Spiritüel Yaşam Koçluğu’ çalışması ile Tekamülünüzdeki spiritüel veya dünyevi hedefleri belirleyip, bu hedeflere adım adım ulaşmak ve ulaştığımız noktada ruhsal yönden mutlu olmak için dünyevi ve Spiritüel hedefler arasında bir bağ kuruluyor.

Unutmayalım ki, hayatımızda bu iki denge olduğu sürece tam olarak hedefimize ulaşıyor ve içsel olarak mutlu oluyoruz. Bunu da ‘Spiritüel Yaşam Koçunuz’ Nilay Arslan sizinle birlikte başarıyor.

Bundan sonraki yaşantınızda yeni hedeflerinizi belirlemede ne istediğinizi daha net ifade edecek, hayat amacınız bilecek, tam ve bütün olarak ‘Olma’ duygusunu birlikte başaracaksınız. Bütün bu aşamaları birlikte yaşayacaksınız.

‘Spiritüel Yaşam Koçunuz’, Nilay Arslan önce içinizde kilitlediğiniz o duyguları, o gücü açığa çıkaracak, önceliklerinizi, hedeflerinize ulaşmadaki yolunuzu belirleyecek, hayat amacınız ve bu güne kadar farkında olmadığınız saklı yeteneklerinizi ortaya çıkaracak. Siz de, gerçekleşmesini istediğiniz hedef ile ilgili birlikte hazırladığınız eylemi hayata geçireceksiniz.

Her gerçekleştirdiğiniz eylem; kullanmadığınız, içinizde hapsettiğiniz enerji kaynağını aktive edeceksiniz. İçsel olarak kendinizi mutlu ve güvende hissederken, hedefe varmanın hazını yaşayacaksınız.

Özveri ile devam eden süreçte hedefe varış ve ruhsal yönden mutlu olmak, ödevlerinizi ve verilen çalışmaları düzenli olarak yapmakla mümkün oluyor.

Bioenerjist Ruhsal ve Bedensel Terapi Uzmanı
Hipnoz Regresyon Bilinçaltı Dönüşüm Terapisti
Eğitimci Danışman / Alternatif Tıp Uzmanı
Yaşam Koçluğu Eğitmeni